Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy


I Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy planowany jest na przedostatni weekend sierpnia (23-25.VIII.2013 r.) na peryferiach Łodzi, w ośrodku znajdującym się w lesie nad sztucznym zbiornikiem wodnym. Wiec wspólnie organizują następujące związki, grupy i wspólnoty: – GrupaWiD – Pagan Federation International – Rodzimy Kościół Polski – St. Żerwa – St. Gontyna – ZW Rodzima Wiara

W związku z nadal jeszcze dostępnymi miejscami noclegowymi uprzejmie informujemy, iż wciąż możliwa jest ich rezerwacja w ośrodku „Prząsniczka” drogą telefoniczną lub e-mail-ową. Do 10 sierpnia nadal możliwa jest również rezerwacja posiłków w tymże ośrodku (w tym udziału w sobotniej, wieczornej biesiadzie). Niezdecydowanych prosimy o nie zwlekanie z podjęciem decyzji do ostatniej chwili, jako że liczba miejsc jest ograniczona, a wyznaczony na 10. VIII .2013 r. ostateczny termin rezerwacji nieprzekraczalny ze względów organizacyjnych. Rezerwacji należy dokonywać na hasło: „Wiec Rodzimowierczy”.

Wszystkich na I Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy bardzo serdecznie zapraszamy.

Program zjazdu jak i warunki uczestnictwa oraz szczegóły rezerwacji, dostępne na oficjalnej stronie zjazdu: http://rodzimowierstwo.pl/

Reklamy
Notatka na marginesie | Ten wpis został opublikowany w kategorii Rodzimowierstwo i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy

 1. Ktoś pisze:

  Ktoś zna jakieś miejsce gdzie zamieszczono wyniki tego zjazdu jeśli one nie TOP SECRET?

 2. Nwik pisze:

  Prawdziwych rodzimowierców (a nie jedynie internetowych gawędziarzy) nie powinno tam zabraknąć…

  • Jaksar pisze:

   owocne dyskusje i rozmowy będą miały prawdopodobnie miejsce poza kulisami Wiecu… dlatego dla „gawędzierzy” są odczyty czy inne mniej lub bardziej interesujące wystąpienia. Jeżeli ktoś będzie zanudzał, będzie prowadził odczyt przed pustą salą a ludzie mający na uwadze dobro Rodzimowierstwa będą w osobistych kontaktach ze sobą dyskutować i być może szukać wspólnych celów… W związku z tym uważam, że każdy komu bliska jest sprawa Rodzimowierstwa w Polsce powinien w tym Wiecu wziąść udział i być może w te dyskusje coś wnieść! Osobiście planowałem przyjazd, ale niewiem czy mnie do tego czasu na tyle wyleczą, że będę mógł opuścić szpital i wybrać się w tak daleką drogę !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s